Avrasya Kargo; Yerli üretim ürünlerin yurt dışındaki alıcılarına güvenli ve hızlı ulaşması MSK GLOBAL LOJİSTİK iştiraki olarak kurulmuştur. Avrasya kargo sektöre yıllarını vermiş olan MSK GLOBAL LOJİSTİK ile birlikte sektörde önemli yer edinmiş ve alanında lider firma yolunda ilerlemektedir.  Hizmet kapsamı Kargo, Uluslararası Lojistik, Dış Ticaret ve Gümrük olarak 4 ana başlıktan oluşmaktadır.

Avrasya Kargo Lojistik

Bireysel ve kurumsal müşterilerimize uygun fiyat, zamanında ulaşım ve güvenli teslimat için Avrasya Kargo hazırdır. Çağa ayak uydurup lojistik pazarını yakından takip ederek sizlere en uygun kara, hava, deniz, demir yolu taşımalarımız ile hizmet veriyoruz. İstanbul’dan Ankara’ya Erzurum’a koli nasıl gidiyorsa tüm dünyaya da böyle gidecek şekilde altyapımızı hazırladık.

Avrasya Kargo Lojistik Hizmetinizde

Avrasya Kargo Lojistik Hizmetinizde

Tüm gönderileriniz dış ticaret kapsamındaki evrakları hazırlanarak, gümrük ve ihracat işlemleri yapılarak resmi şekilde çıkışları yapılmaktadır. Kolilerinizi teslim edileceği ülke mevzuatlarına göre en hızlı sürede teslim etmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimize sunduğumuz son derece cazip ve rekabetçi fiyatlarımızla gönderi maliyetlerini minimuma düşürmenin yanı sıra yurt dışı paketlerinin faturalandırılmasında, gümrüklemesine kadar birçok işlemi kendi bünyemizde yaparak size zamandan tasarruf ettirmekteyiz. Sipariş sizden Lojistik bizden ilkemiz ile hareket ediyoruz.

E-ticaret şirketleri için giderek önem kazanan mikro ihracat ve numune gönderiler içinde Avrasya Kargo hazırdır.İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere ticaret merkezi şehirlerden sevkiyat yapabilmekteyiz. Fiyat almak için aşağıdaki site linkine tıklayın.

Avrasya Kargo Lojistik İletişim

Avrasya Kargo Lojistik İletişim

Telefon: (0850) 550 25 06
Telefon: (0555) 718 90 26
www.avrasyakargo.com
www.mskturkey.net
Adres:Şeyh Şamil mahallesi 160. sokak 17349 Ada C2/9 Blok No: 1/A Eryaman Etimesgut – Ankara/Türkiye

Uluslararası Nakliyat Firmaları Ankara “MSK Global”

ULUSLARARASI NAKLİYAT FİRMALARI ANKARA “MSK GLOBAL”