Avrasya Kargo Lojistik Dış Ticaret

Avrasya Kargo; Yerli üretim ürünlerin yurt dışındaki alıcılarına güvenli ve hızlı ulaşması MSK GLOBAL LOJİSTİK iştiraki olarak kurulmuştur. Avrasya kargo sektöre yıllarını vermiş olan MSK GLOBAL LOJİSTİK ile birlikte sektörde önemli yer edinmiş ve alanında lider firma yolunda ilerlemektedir.  Hizmet kapsamı Kargo, Uluslararası Lojistik, Dış Ticaret ve Gümrük olarak 4 ana başlıktan oluşmaktadır.

Avrasya Kargo Lojistik

Avrasya Kargo Lojistik

Bireysel ve kurumsal müşterilerimize uygun fiyat, zamanında ulaşım ve güvenli teslimat için Avrasya Kargo çağa ayak uydurup lojistik pazarını yakından takip ederek sizlere en uygun kara, hava, deniz, demir yolu taşımalarımız ile hizmet veriyor. İstanbul’dan Ankara’ya Erzurum’a koli nasıl gidiyorsa tüm dünyaya da böyle gidecek şekilde altyapısını hazırlamış.

Avrasya Kargo Lojistik

Avrasya Kargo Lojistik Hizmetinizde

Tüm gönderileriniz dış ticaret kapsamındaki evrakları hazırlanarak, gümrük ve ihracat işlemleri yapılarak resmi şekilde çıkışları yapılmakta. Kolilerinizi teslim edileceği ülke mevzuatlarına göre en hızlı sürede teslim etmekdir.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimize sunduğumuz son derece cazip ve rekabetçi fiyatlarımızla gönderi maliyetlerini minimuma düşürmenin yanı sıra yurt dışı paketlerinin faturalandırılmasında, gümrüklemesine kadar birçok işlemi kendi bünyemizde yaparak size zamandan tasarruf ettiriyor. Sipariş sizden Lojistik bizden ilkemiz ile hareket ediyor.

E-ticaret şirketleri için giderek önem kazanan mikro ihracat ve numune gönderiler içinde Avrasya Kargo; İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere ticaret merkezi şehirlerden sevkiyat yapmaktadır. Fiyat almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz

Avrasya Kargo Lojistik İletişim

Avrasya Kargo Lojistik İletişim

TEL +90 850 550 25 06
WhatsApp +90 533 692 1990
WEB www.msk-global.com.tr
WEB  www.mskturkey.net

Adres:Şeyh Şamil mahallesi 160. sokak 17349 Ada C2/9 Blok No: 1/A Eryaman Etimesgut – Ankara/Türkiye

MSK Global Lojistik Dış Ticaret Gümrük Müşavirliği

MSK Global Lojistik Dış Ticaret Gümrük Müşavirliği

https://isacoturoglu.com.tr/yorum/uluslararasi-nakliyat-firmalari-ankara-msk-global.html

MSK Global Lojistik Dış Ticaret Gümrük Müşavirliği İndirim Kodu

MSK Global Lojistik Dış Ticaret Gümrük Müşavirliği İndirim Kodu

https://isacoturoglu.com.tr/sale/msk-gumruk-musavirligi-indirim-kodu.html