NetGold Güvenlik Alarm İzleme İndirim Kodu

İlk defa bir alarm firmasından bloğuma özel indirim kodu aldım.NetGold Güvenlik 2011 yılında Ankara’da kurulmuş olup alarm izleme hizmeti yanı sıra fiziksel güvenlik hizmeti de vermektedir.

NetGold Güvenlik Alarm İzleme İndirim Kodu Şartları

NetGold Güvenlik Alarm İzleme İndirim Kodu Şartları

İki türlü indirim alabiliyorsunuz.Birisi alarm sistemi kiralama diğeri yıllık alarm izleme hizmeti almak.Kısaca bunu sizlere detaylıca açıklamak istiyorum.

NetGold Güvenlik Alarm Sistemi Kiralamak

NetGold Güvenlik Alarm Sistemi Kiralamak

Evinizde veya iş yerinizde alarm sistemi yoksa ve sıfırdan bir alarm sistemi (hareket dedektörü, manyetik kontaklar, cam kırma dedektörü, yangın dedektörü, harici siren, panik butonu, alarm sistemi paneli, gprs modülü gibi) satın almak yerine alarm sistemini  aylık kiralayabilirsiniz.

Eğer uzun süre alarm sistemi kullanmayı düşünüyorsanız, alarm sistemi kiralamak mantıklı bir seçenek değildir.Çünkü 2 yıl içinde kiralamaya vereceğiniz ücret kendisini amorti edip alarm sistemi sizin olabilir.Alarm sistemi kiralamayı daha çok şirketler ve büyük ölçekli firmalar tercih ediyor faturalandırarak gider olarak gösterebiliyorlar.Eğer evinize veya kendi işyerinize alarm sistemi taktırmayı düşünüyorsanız, kiralamak yerine alarm sistemini satın alın.

Not: Sahibinden 2.el alarm sistemi falan almayın yeni bir şey alın, genelde müşteriler güvenlik konusunda ucuza kaçmaya çalışıyorlar.Sonrasında çeşitli maduriyetleriniz olabilir, ürünün garantisinin olmaması, eski model paneli satın almış olması gibi…

Alarm Sistemi Kiralama Ücreti İndirim Miktarı

Alarm sistemi kiralama ücreti aylık olarak 25$ olup indirim miktarı talep edilecek ektra dedektörlere göre artış gösterebilir.Bu indirim yeni abone olmak isteyen ve alarm sistemi kiralacak kişileri/firmaları kapsamaktadır.

Not:Alarm kiralama indirimine dahil olan Harici siren, şifre paneli, manyetik kontak ve hareket dedektörü haricinde ekstra ürün ihtiyaç duymanız halinde, bu dedektörler indirime dahil değildir.

Yıllık Alarm İzleme Ücreti İndirim Miktarı

Yıllık Alarm İzleme Ücreti İndirim Miktarı

Eğer kendinize ait bir alarm sistemi var ve mevcut firmanızdan memnun değilseniz aboneliğinizın yılı bittiğinde NetGold Güvenliği tercih etmeniz halinde bloğumuza özel 10$ indirimle “Yıllık alarm izleme” hizmetine sahip olabilirsiniz.

Yıllık alarm izleme indirimi için diğer şartlar;
Yeni abone olacaklara hoş geldin indirimi olup, ilk yıl için indirim uygulanır.Mevcut aboneler faydalanamaz.
İndirimden bireysel veya tüzel kişiler faydalanabilir.

NetGold Güvenlik Devriye Araç Desteği

NetGold Güvenlik Devriye Araç Desteği

NetGold Güvenlik alarm durumunda devriye aracı ile kontrol desteği alabiliyorsunuz.Bu hizmet sadece Ankara merkezde olanlara verilebiliyor.

NetGold Güvenlik Mobil Uygulama Alarm Takibi

NetGold Güvenlik Mobil Uygulama Alarm Takibi

İnternet üzerinden indirebileceğiniz mobil uygulama ile cep telefonunuzdan alarm sistemi sinyallerini görebilirsiniz.Alarm sistemi kurma açma ve gelen tüm sinyallere cep telefonunuzdan ulaşabilirsiniz.

NetGold Güvenlik Salih Emek İletişim

NetGold Güvenlik İletişim

salih@netgoldguvenlik.com
info@netgoldguvenlik.com

www.netgoldguvenlik.com
www.netgoldguvenlik.com.tr
Müşteri Hiz: 0850 259 66 00
Not: İndirim kodu için Salih beye mail veya cet telefonu ile ulaşabilirsiniz.İndirim Kodu ile kendisi bizzat ilgileniyor. Cep: +90 530 540 2803


Ankara’daki diğer alarm izleme merkezlerini incelemek için tıkla

https://isacoturoglu.com.tr/securite/ankaradaki-alarm-izleme-firmalari.html