Ilgaz Dağı Zipline İndirim Kodu

Türkiye’nin en uzun zipline hattının indirim kodunu olarak bloğumuza değer katmaya devam ediyorum. Ilgaz Dağı Yıldıztepe mevkisinde bulunan zipline hattı, 2015 Ekim ayında açılışı yapılarak hizmete girdi.2017 yılı ortalarında yeni işletmecisi  Öztur Turizm Otelcilik İş.Yat.San.Tic.A.Ş. olup Düzce bölgesinde uzun yıllar otel işletmeciliği ve yanı sıra havuz işletmeciliğinden akaryakıt işletmeciğine kadar geniş bir yelpazede hizmetler sunuyor.

Zipline İndirim Kodu Şartları

Zipline İndirim Kodu Şartları

Zipline indirim kodu şartları çok basit olup, ister tek ister grup olun kişi başı indirim miktarı 5₺ dir.Evet yanlış duymadınız 30₺ yerine 25₺ kişi (2019 yılı için yeni indirim olacak fiyat henüz belli değil netleşince buraya eklenecek) başı ödeyerek Türkiye’nin en uzun zipline hattının keyfini çıkarabilirsiniz.Yapmanız gereken tek şey sitemiz aracılığıyla kendilerine ulaştıklarını söylemektir. Veya isacotur blogdaki indirim kodu ile kendilerine ulaştıklarını belirtmeniz durumunda indirim kazanacaksınız.

İndirim Kodu: “isacotur” veya “isacotur blog” olarak kullanabilirsiniz
İndirim Miktarı: 5₺ / Kişi 

Ilgaz Dağı Zipline İletişim

Ilgaz Dağı Zipline İletişim

Ilgaz Dağı Zipline Facebook 

Facebook Kadınçayırı Tabiat Parkı Zipline Kafe Restorant Sayfası


Ilgaz Dağı Zipline İnstagram  

İnstagram Zipline Kadınçayırı Tabiat Parkı Sayfası

Ilgaz Dağı Yıldıztepe Zipline

Ilgaz Dağı Yıldıztepe Zipline Hakkında Detaylar

Ilgaz Dağı Yıldıztepe Zipline hakkında detayları sitemizde şu sayfada paylaştım, mutlaka okumanız öneririm.isacoturoglu.com.tr/gezi/ilgaz-dagi-yildiztepe-zipline.html

Ilgaz Dağındaki Oteller Hangileri

ILGAZ DAĞINDAKİ OTELLER HANGİLERİ?

https://isacoturoglu.com.tr/gezi/ilgaz-dagindaki-oteller.htmll