Blog Sitemize Reklam Ver

Blog Sitemize Reklam Ver

Amacımız sürdürülebilir bir reklam yayını yapmak ve reklam verenleri uzun dönemde doğru hedef kitlesiyle buluşturmaktır.

Reklam Yayınlayarak Kazan Kazan Politikamız

Web sitemize reklam vermek isteyen müşterilerimiz için mevcut bir fiyat tarifemiz yoktur.Çünkü bizim için önce reklam veren kazanmalı, sonra bize reklam kazancından ödeme yapmasını talep ediyoruz.Sloganımız gayet basit olup, reklam yayınlayarak karşılıklı kazan kazan mantığını benimsiyoruz.Bu yüzden sitemize reklam verenler kazandıkça bize ödeme yapsınlar istiyoruz ve reklam fiyatlarını reklam veren belirlemesini istiyoruz.

İndirim Kodu Ver Projemiz

İndirim Kodu Ver Projemiz

Bloğumuza özel indirim kodu vererek firmanızı ve markanızı daha fazla kitlelere duyurmak ister misiniz? Bu proje bizim için büyük önem taşımakta olup, her firmadan indirim kodu kabul etmiyorum!Çünkü belli bir kalitede devam etmesini ve gerçekten bloğumuza artı değer katacak bir bölüm olduğu için özel olarak seçiyorum ve bu teklifi genelde kendimiz yapıyorum bazende bize mail atarak teklif eden firmalarda oldu.İndirim kodu için tek bir şartım var, verilen indirim şartının yapılması ve tarafımıza herhangi bir şikayet gelmemesini istiyoruz.

Bu bölümde yayınlanan içerikler arama motorlarında üst sıralarda çıkacak şekilde;
sitemizde  kapsamlı ücretsiz tanıtım yazısı (kelime sayısı sınırsız), resimler, ve video çekme imkanım varsa kendim çekiyorum veya ilgili kuruluş hakkında çekilen videoları paylaşıyorum. Bloğumuza indirim kodu veren firmalara ulaşmak için tıklayın.
https://isacoturoglu.com.tr/sale/kupon-indirim-kodlari.html

Yazıyı bölümler halinde görmek için tıklayın https://isacoturoglu.com.tr/sale/

 

Devam edecek…