Site Kutusu Baner Takas Ağı

Site kutusu baner ağı 468×60 yatay baner  desteği veriyor. Diğer baner ağlarından text reklam vermekyerine resimli baner ekleme özelliği olduğu için bu ağı kullanabilirsiniz. FakatSite kutusu reklam takas ağındafazla üye olmadığını hatta pasif bir banner ağ olduğunu belirtmek isterim.Kayıtlı bir kaç site var, çünkü daha önce kullandığım için biliyorum.Site kutusu ilk çıktığı yılllarda diğer boyutlarda baner  desteği veriyordu. Sonrasında ise 468×60 baner kodu kaldı ve diğer kodlar sistemden kaldırıldı.Evet resim baner olunca görseller baner ağında yayınlanabilecek nitelikte olması gerektiği için böyle bir karar almış olabilirler. http://www.sitekutusu.com/ tıklayıp web site ekle kısmındaki bilgileri doldurunuz.

Ayrıca site kutusundan reklam ağına üye olanlar için bir panele kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek yayınlanan banerle kaç kişiye ulaştığı, kaç defa tıklandığı,gösterim sayısı gibi bilgilere ulaşabiliyorsunuz.
HTML KODUNUZ linkine tıklayarak sitenize ekleye bileceğiniz baner kodu ve bir de sayaç kodu veriyor. Sitenizi eklediğinizde 500 hediye gösterim kazanıyorsunuz.

Site Kutusu Reklam Baneri Değişim Ağı kayıt

Site kutusunun toplist üye olmak için  www.sitekutusu.net  adresine kayıt olabilirsiniz.
Siteye gidip web site girişini tıklayıp üye olun.Bu site ücretsiz kura çekme bölümüyle de hizmet veriyor.Site kutusu sosyal medyayı pek kullanmıyorlar, özellikle 2015 yılına kadar kullanılmış ve sonrasında hiç paylaşım yok.

Not: Kod Server hatası veriyor sanırım baner ağıyla pek ilgilenen yok gibi.

isacotur ADS Ücretsiz Banner Reklam Takas Ağı Yayında

isacotur ADS Baner Reklam Takas Ağı Yayında

2018 yazı ortalarından itibaren Türkiye’de faaliyet gösteren hiç bir reklam takas ağı kalmadı, bu yüzden bizde web sitemizin açılmasında bir çok emeği olan Kadir Kaya’dan rica ettik, web sitemize ve güzel bir proje kazandırma girişiminde bulundu, ortaya harika tam otomatik bir reklam takas ağı projesi çıktı.Detaylar için buraya tıklayın. https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/isacotur-ads-ucretsiz-banner-reklam-takasi.html

isacotur ADS reklam baneri takas ağı

isacotur ADS Reklam Baneri Takas Ağı

2018 yazı ortalarından itibaren Türkiye’de faaliyet gösteren hiç bir reklam takas ağı kalmadı, bu yüzden bizde web sitemizin açılmasında bir çok emeği olan Kadir Kaya’dan rica ettik, web sitemize ve güzel bir proje kazandırma girişiminde bulundu, ortaya harika tam otomatik bir reklam takas ağı projesi çıktı.Detaylar için buraya tıklayın. https://isacoturoglu.com.tr/isacotur-ads-reklam-takas-agi

Reklam Banerleri Çalışmalarımız

Reklam Banerleri Çalışmalarımız

https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/reklam-baneri-calismalarim.html

Kapanan Baner Takas Ağları

Kapanan Baner Takas Ağları

https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/banner-reklam-takas-aglari.html