Reklamla Kazan Baner Takas Ağı

Reklamla Kazan Baner Ağı  ile tanışmamız Yakup Çetin Beye kadar uzanıyor. Yakup beyin  yaklaşık 50 kadar sitesi olduğundan dolayı kendisine bir server kurmuş.Kurulumunu yaptığı sitelere reklam almak yerine Reklamla Kazan Baner Takas Ağı  platformunu kullanmış.Kısaca Reklamla Kazan Baner Takas Ağı çok aktif olmayan, biraz atıl durumda olduğundan bizim projemize destek için Baner Ağının kullanımını bize verdi.Baner TR  Baner Takas Ağı için ücretsiz alan ararken kendisiyle bir yazışmamız oldu.Reklamla Kazan Baner Ağı için kullanıcı adı ve parolamı mesaj olarak gönderdi.Ve Reklamla Kazan Baner Takas Ağı facebook sayfası için moderatör yetkisi de verdi.Baner ağına üye olmak isteyenler artık mesajlarını oradan atarak iletişim sağlanıyordu.

Reklamla Kazan Neden Kapandı?

Reklamla Kazan Baner Takas Ağı 2018 yılı ortalarında $ kurunda yaşanan artışdan dolayı domain ücretini site sahibi ödemediği için kapandı.Bizde kendi reklam ağımızı kurduk.Detaylar için buraya tıklayın. https://isacoturoglu.com.tr/isacotur-ads-reklam-takas-agi

Reklamla Kazan Baner Takas Ağına Nasıl Üye Olurum

Reklamla Kazan Baner Takas Ağına Nasıl Üye Olurum?

Reklamla kazan baner takas ağına üye olmak için öncelikle yapılması gerek ilk şey sitenize bir Baner Ağı  Kodu eklemelisiniz.

Reklamla Kazan Baner Boyutları Nelerdir

Reklamla Kazan Baner Boyutları Nelerdir?

Bu banerleri şu sebeble sizden istiyoruz.Beş farklı boyutta baner kodu olduğu için ve her site sahibi farklı banerleri tercih etmesinden dolayı, sitenizin tüm üyelerin sayfasında çıkması için Beş farklı boyutta baner kodunun sistemimize eklemesi gerekiyor.

Reklamla Kazan Baner Takas Ağı Nasıl Çalışıyor

Reklamla Kazan Baner Takas Ağı Nasıl Çalışıyor?

Bize gönderdiğiniz bannerler sisteme ekledikten sonra üye olan tüm sitelerde çıkmaya başlar.Ve reklam takas ağı 100 saniye içinde baner kodunu yeniler ve başka bir sitenin reklamını yapmaya başlar.Kısaca her 100sn. başka bir sitenin reklamına yer veriyor.

Reklamla Kazan Baner Takas Ağının Avantajları Nedir

Reklamla Kazan Baner Takas Ağının Avantajları Nedir?

Reklamla kazan baner takas ağı rakiplerine oranla olanla daha fazla banner çeşitliliğe sahiptir.Diğer reklam ağlarının bir kısmı Text Reklam (Yazı Reklam) Takasına imkan veriyor.Baner yapmayı bilmeyen arkadaşlar için ilk başta ideal ve pratik gibi görünse de sitenize tıklama ve backlink çekmek için daha fazla albenili hale getirmeniz gerekiyor.Yani Text Baner yerine Resim Baner daha fazla farkındalık sağlamış oluyor.

Resim Baner hizmeti veren sitelerin çoğu ise 468×60 baneri resim olarak destek veriyor.Reklamla Kazan Baner Takas Ağı ise tüm boyutlarda Resim Baner Ağı Desteği var ve rakiplerine göre ücret istemiyor.Ayrıca
Baner Ağımıza katılan siteleri facebook sayfamızda (site linki, facebook sayfası linki ve sayfa beğenisi gibi destekler verilerek) tanıtımı yapıyoruz.

Üye olmak isteyen sitenin reklam banerleri yoksa geçici banerler yapılarak destek oluyorum.Daha sonra baner gönderince yenisi sisteme tanımlıyorum.

Reklamla Kazan Baner Takas Ağında Neden SSL Yok

Reklamla Kazan Baner Takas Ağında Neden SSL Eklendi 2018

Reklamla Kazan Baner Takas Ağı SSL sertifakası 1 yıl gibi geç de olsa Admin alıp ve sayfayı da güncelleyip bir de forum sayfası açtı.

Reklamla Kazan 300x250 Baner
Reklamla Kazan Takas Ağından Nasıl Backlink Alabilirim

Reklamla Kazan Takas Ağından Nasıl Backlink Alabilirim?

Arkadaşlar backlink almak için en önemli şey, baner ağınızdaki görselin güçlü olmasından geçiyor.Yani bize gönderdiğiniz görsel ziyaretçi de merak uyandırmalı ve tıklamaya teşvik etmelisiniz.Baner takas ağına üye olan çoğu arkadaşımız sitesinin reklamını yapıyor ve tıklama haliyle düşük olacaktır.Bunun yerine sitenizde bulunan ilgi çekici bir içeriğin görselini baner ağına ekleyerek tıklanmasını sağlayabilirsiniz.
Yani blogunuzun tanıtımı yerine merak uyandıran bir içeriğinizin reklamını baner ağına kaydetmeniz çok zekice bir karardır.

Örneğin biz blogumuzun reklamı yerine sitemde yazdığım Türkiyedeki Çay Markaları Hangileri isimli yazımızın reklamını yaparak başka bloglardan ziyaretçi kazanmaya çalıştık.Sizlerde bu şekilde bir strateji izleyebilirsiniz.Yani sadece blogların reklamı dönen bir platform gibi düşünmeyin, içeriklerinizi pazarlamak içinde kullanabileceğinizi hatırlatmak isterim.

Kendi uyguladığım baner taktiklerinde bazıları şunlardır.
Eti BorMatik Deterjan
Eti Bor Deterjan Türkiyedeki Çay Markaları   Hicri Yılbaşı Ne Zaman 300x250 Baneri gif

Hicri Yılbaşı Ne Zaman 468x60 Baneri gif
Hicri Yılbaşı Ne Zaman 728x90 Baneri gif

Reklamla Kazan Facebook Sayfası

Reklamla Kazan Facebook Sayfası

Sizi de reklamla kazanmaya davet ediyorum  Facebook sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Online Baner Editör

Baner Takas Ağı için Online Baner Editör Tavsiyesi

Evet bir tane baner editör öneriyorum, Kullanımı çok kolay ve profesyonel gibi banerler yapabilirsiniz. Sadece baner değil sosyal medya kapakları bile yapabilmenizi sağlıyor.Mesela baner editör tavsiyesi görselini bu sitede yaptım.Ve üste bulunan Baner takas ağı olan siteler hangileri görselini de bu editörde yaptım.Sizlerde çok güzel banerler yapacağınızı düşünüyorum.Site linki www.ikomee.com/banner_maker/builder.html

 
isacotur ADS Ücretsiz Banner Reklam Takas Ağı Yayında

isacotur ADS Baner Reklam Takas Ağı Yayında

2018 yazı ortalarından itibaren Türkiye’de faaliyet gösteren hiç bir reklam takas ağı kalmadı, bu yüzden bizde web sitemizin açılmasında bir çok emeği olan Kadir Kaya’dan rica ettik, web sitemize ve güzel bir proje kazandırma girişiminde bulundu, ortaya harika tam otomatik bir reklam takas ağı projesi çıktı.Detaylar için buraya tıklayın. https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/isacotur-ads-ucretsiz-banner-reklam-takasi.html

 

isacotur ADS reklam baneri takas ağı

isacotur ADS Reklam Baneri Takas Ağı

2018 yazı ortalarından itibaren Türkiye’de faaliyet gösteren hiç bir reklam takas ağı kalmadı, bu yüzden bizde web sitemizin açılmasında bir çok emeği olan Kadir Kaya’dan rica ettik, web sitemize ve güzel bir proje kazandırma girişiminde bulundu, ortaya harika tam otomatik bir reklam takas ağı projesi çıktı.Detaylar için buraya tıklayın. https://isacoturoglu.com.tr/isacotur-ads-reklam-takas-agi

Reklam Banerleri Çalışmalarımız

Reklam Banerleri Çalışmalarımız

https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/reklam-baneri-calismalarim.html

Kapanan Baner Takas Ağları

Kapanan Baner Takas Ağları

https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/banner-reklam-takas-aglari.html