KD Reklam Baner Takas Ağı

KD Reklam Baner Takas Ağına iki farklı şekilde üye onuna biliyor.Ve Sadece Text Reklam desteği var.Birinci üye olma yöntemi şudur.

KD Reklam Baner Takası

Eski olan link http://reklam.koddostu.net/ tıkladığınızda 300×250 baner ile 468×60 banerlerden birisini seçip sitenize ekliyorsunuz.Örnek Banerler aşağıdaki gibidir.

KD Reklam 250×250 Px Baner

 

KD Reklam 468×60 Px Baner

Diğer üye olma yöntemi ise şudur. https://panel.koddostu.com/ sitesinden baner takas ağı üyeliğiniz yapabilirsiniz.2.yöntemi kullanarak üye olmanızı öneririm.

KD reklam ile ilgilenen kişi Gökhan Mete Ertürk olup kendisiyle facebookda kısa bir yazışmamız oldu.Ve sitemizde bir sayfa açarak koddostu davetiye kodları verdi.Ve bunu sitemizde yayınladık.

KodDostu Davetiye Kodu Al KodDostu Davetiye Kodu Al 

KD reklam takas ağı resim baner desteği vermiyor, text reklam özelliği olduğunu da belirtelim.

KD Reklam Baner Takası
KD reklamda resim yerine neden Text Reklam yapıldığını sorduk.İlginç bir cevap aldık.Genel anlamda eklenecek görselin amatörce olma durumundan dolayı onay vermese sorunlar çıkabileceği için resim yerine text reklam kullanıldığını belirtiler.Ve bize 20 tane Kod Dostu Davetiye kodu verdiler.

 

KD Reklam Banerlerinin Görünüşü

Kod Dostu son yapılan reklam paneli yukarıda bir örneğini görüyorsunuz.Sitenizde kullanabileceğiniz bir çok eklenti mevcut.Son reklamlar ise 250×250 baner boyutunda isteğe göre sol veya sağ alt bölüme eklenebiliyor.Ayrıca sayfa altına yatay banner şeklinde eklenen reklam banerde bulunuyor.

KD Reklam Baner Takas alanları

isacotur ADS Ücretsiz Banner Reklam Takas Ağı Yayında

isacotur ADS Baner Reklam Takas Ağı Yayında

2018 yazı ortalarından itibaren Türkiye’de faaliyet gösteren hiç bir reklam takas ağı kalmadı, bu yüzden bizde web sitemizin açılmasında bir çok emeği olan Kadir Kaya’dan rica ettik, web sitemize ve güzel bir proje kazandırma girişiminde bulundu, ortaya harika tam otomatik bir reklam takas ağı projesi çıktı.Detaylar için buraya tıklayın. https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/isacotur-ads-ucretsiz-banner-reklam-takasi.html

isacotur ADS reklam baneri takas ağı

isacotur ADS Reklam Baneri Takas Ağı

2018 yazı ortalarından itibaren Türkiye’de faaliyet gösteren hiç bir reklam takas ağı kalmadı, bu yüzden bizde web sitemizin açılmasında bir çok emeği olan Kadir Kaya’dan rica ettik, web sitemize ve güzel bir proje kazandırma girişiminde bulundu, ortaya harika tam otomatik bir reklam takas ağı projesi çıktı.Detaylar için buraya tıklayın. https://isacoturoglu.com.tr/isacotur-ads-reklam-takas-agi

Reklam Banerleri Çalışmalarımız

Reklam Banerleri Çalışmalarımız

https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/reklam-baneri-calismalarim.html

Kapanan Baner Takas Ağları

Kapanan Baner Takas Ağları

https://isacoturoglu.com.tr/code/ads/banner-reklam-takas-aglari.html